Logo text

Immortals
Sleduj první trailer!

FI
27 04 2011

Právě včera byl vypuštěnej vůbec první trailer z připravovanýho fantasy-action dramatu Immortals. Film od producentů akční řežby 300: Bitva u Thermopyl, (2006), který se novinka tak trochu podobá, natočil indickej režisér Tarsem Singh. Ten se proslavil především filmem The Cell, (2000) o vniknutí do mysli sadistického vraha mladých dívek.

Immortals je příběh zasazený do starého řecka. Po tom, co Bohové vyhráli svůj mýtický zápas proti Titánům, se zjevuje nové zlo zmítající světem. Král Hyperion (Mickey Rourke) hledá bájný luk Epirus, zbraň nepředstavitelné moci, kterou ukoval bůh Áres. Aby luk našel, shromažďuje krvežíznivou armádu vojáků znetvořených jeho vlastní rukou a začíná válečné běsnění a kruté drancování starého Řecka. Jen ten, kdo vlastní tento luk, je schopen vysvobodit Titány lačnící po pomstě, od úsvitu věků uvězněné hluboko v kameni hory Tartaros. V rukou krále Hyperiona znamená luk zkázu lidstva a pokoření moci bohů – ti totiž dle prastarého zákona nesmějí zasahovat do sporů smrtelníků. Jsou tedy bezmocní, ale jen do chvíle, kdy se objevuje jejich jediná naděje, venkovan Theseus (Henry Cavill, jež bude hrát také nového Supermana).

Film bude samozřejmě také ve 3D a premiéra je stanovena na magické datum 11.11.11. Sledujte první trailer a covery a svůj názor můžete nechat v diskuzi.

IMMORTALS

<%reklama%>

13