Logo text

PSH posílají do hry videosingl > Hlavně ať se to nedoví máma!

M BB
14 12 2017

Poslední řadová deska kultovní kapely PSH Epilog z roku 2010 byla nabitá hity od začátku až do konce. Za všechny jmenujme Vim já, Můj rap můj svět, Udělejte bordel, Všichni jsou už v Německu, Co bude až nebude rap a další skladby, které sklidily úspěch na stovkách koncertů i na internetu, kde bodovaly především díky vydařeným videoklipům.

PSH nás od své poslední desky zásobovali materiálem průběžně, a to ať už svými sólo projekty, nebo společnými kapelními singly. Konkrétně vzpomeňme na poslední nadčasový track Vice, nebo společensky angažovaný Fuck Off, který svým trefným textem výborně rezonuje i po více než roce od svého vzniku. Skupina tak jasně dávala najevo, že je stále aktivní, a hlavně co se týká produkce, textů, i celkového zvuku, má co nabídnout. Dobrá zpráva je určitě i to, že nových singlů mají PSH hotových už několik a hodlají je postupně posílat ven rovnou i s vizuálním zpracováním v podobě čerstvých videoklipů.

Nový singl "*Hlavně ať se to nedoví máma!*” vznikl v klasickém autorském triu Orion, Vladimir 518 a DJ Mike T a potvrzuje obezřetně ohlašované práce na čtvrté řadové desce PSH, která by měla vyjít na začátku léta 2018. Videoklip je točen na 3 VHS kamery, ve stylu home videa devadesátých let. Jde tedy opět o originální pojetí, tak jak jsme tomu od PSH již zvyklí. Natáčení netrpělo žádným svazujicím scénářem, naopak cílem bylo zachytit mejdan tak, jak skutečně probíhal. Vy se na výsledek můžete podívat níže a hlavně ať se to nedoví máma!