Logo text

Lord Of The Mics
v Praze!

M
27 05 2014

Je nám velikou ctí, že můžeme už za necelé tři týdny přivítat v Praze ojedinělý projekt, který pamatuje v podstatě úplný vznik Grime music. Nejspíš ani sám Jammer netušil, jak obrovský kult vytvoří, když se rozhodl natočit ve sklepním studiu své zpřátelené artists v energických soubojích a nahrávky poté vydat na prvním Lord of The Mics DVD. To se stalo už před deseti lety a kult vznikl opravdu nevídaný, videa z prvního LOTM jsou dnes v paměti všech Grime lovers a na clashe mezi kterými nechyběl ani Wiley vs. Kano, nebo Footsie vs. Scratchy, se prostě nedá zapomenout. Letos v létě vyjde ku příležitosti 10. výročí vzniku LOTM už jeho 6. díl, na kterém bude k vidění i největší Grime highlight posledních let – clash Big H vs. P Money, který proběhl 18. května ve východním Londýně a vyvolal bouřlivé debaty.

Jammer ve spolupráci s Archetyp51 a RoadSound doveze v pátek 13. června svůj trademark do pražského Storm Clubu a spolu s ním dorazí přední účinkující posledního, pátého Lord Of The Mics. Hlavním eventem na tomto pokračování byl jednoznačně clash Lil Nasty vs. Maxsta, proto vám oba aktéry představíme na akci live na jednom podiu. Lil Nasty Prahu navštívil už dvakrát, naposled před dvěma lety s Margerem a Loganem Samou na nezapomenutelném Disorderu, který rozeskákal celou pražskou Roxy. Od vydání Maxstova megahitu East London is Back už taky uběhla nějaká doba, Max má ale spoustu nových tunes a je připraven vám ukázat své technicky složité flows na své první pražské návštěvě. I zbytek line upu je velice silný, dorazí totiž manchesterská vycházející hvězda Blizzard – MC, který smetl z podia už pěknou řadu protivníků ve všemožných clashích a battlech a krom LOTM byl k vidění i na Don`t Flop. Blizzardův protivník na LOTM 5 DVD nebyl nikdo jiný než Big Shizz z formace Rascals, dříve známé jako Lil Rascals. Team uličníků vzal už před pěknou řádkou let Grime scénu útokem a šokoval coby jediná dětská grime crew, která se svými kvalitami dala měřit s předními (a dospělými) jmény na scéně. Chybět live on stage samozřejmě nebude ani legendární Jammer aka Murkle man, jedna z hlavních postav Boy Better Know, od jehož první a poslední pražské show s Mumdancem v Lucerna Music Baru uběhlo už celých pět let, přesto šlo o takovou energickou bombu, že fans dodnes mrazí v zádech při pouhé vzpomínce na tento event.

Netřeba vypisovat hity, alba a mixtapes, které mají všichni účinkující na kontě, stačit by mělo několik linků na to nejzásadnější. Velice důležitý je fakt, že umělci sice dorazí spolu, ale vztahy mezi nimi opravdu nejsou růžové, což dokládají samotné clashe z DVD. Spousta momentů byla už při natáčení na hraně, jako například Maxstův odchod z Jammerova sklepa po tom, co Lil Nasty vypálil sloku o jeho zesnulém bratrovi. Je se tedy stoprocentně na co těšit, něco podobného jsme v Praze ještě neviděli a je dost možné, že nás čeká první opravdový Grime clash na českém podiu.

Vstupenky za 200 kupujte teď přes ticketportal.cz, na místě bude vstup za 300. Poslední velká grime akce léta vás čeká už 13. června ve Stormu!

RoadSound TZ:

Za necelé tři týdny – v pátek 13. června – jedna z nejrespektovanějších značek na britské Grime a Battle Rap scéně – LORD OF THE MICS – dorazí do pražského STORM CLUBU v exkluzivním ŽIVÉM formátu.

Po nedávném rozruchu kolem konání LOTM6 v Londýně a epickém LOTM Boiler Room vystoupení – LORD OF THE MIC přichází do PRAHY

Za podpory ARCHETYP51 a RoadSound Music – LORD OF THE MICS LIVE představí live stageshow pěti MC`s známých z DVD série Lord Of The Mics, jmenovitě:

JAMMER (Boy Better Know),
LIL NASTY (NASTY Crew, Nasty By Nature)
MAXSTA
SHIZZ (Rascals),
BLIZZARD (Don’t Flop)

Support obstarají:

SMACK (A51, Iscream)
TCHAGUN (Nokturno EP OUT NOW)
BARENZ (Plastic Riders)
NRMN
CHIK
DRYMAN
RADOS RIPPER

Tohle bude epická noc, kterou nechcete zmeškat.

Na akci proběhne prodej a specilní giveaways produktů LOTM, Archetyp51, RoadSound, Nasty by Nature a Bug in Brain.

Vstup pouhých 200Kč přes TicketPortal a 300Kč na místě.

archetyp51