Logo text

Orion > Mixtape NEVAHO už tento pátek na Kick The Shit

M BB
20 11 2016

Jak jste již mohli zavětřit z našich sociálních sítí, Miky Vorel aka Orion vydává mixtape NEVAHO, na kterém se objeví jak nevydané věci a hostovačky z poslední doby, tak 3 zbrusu nové pecky, jež si nejstarší český rapper připravil přímo pro tento projekt.

První z nich, úvodní věc Zkoušeli to na mě, nabízí stejně následující novinka s názvem Holky říkaly, part brněnského Maniaka. Třetí záležitost pak najdete v lehce pozměněné verzi také na chystané producentské desce DJe Wiche, a to pod označením Ty jsi nula, přičemž svou stopu v ní zanechali i slovenští MPP.

Orionův mixtape je zároveň předzvěstí alba, které vyjde v roce 2017, což je pro ty, kteří by si snad mysleli, že Orion už bude vydávat jen bilancující nosiče, velmi potěšující zpráva. Zdá se tedy, že rok 2017 bude u PSH ve znamení sólových projektů, své desky totiž chystají i Vladimir 518 a DJ Mike Trafik. O tom ale až příště, dnešní poslední důležitou informací zůstává release mixtapu NEVAHO, který proběhne už tento pátek v rámci akce Kick The Shit NONSTOP v pražské Roxy!

Foto: Martin Schubert
Cover: Michal Škapa